Mistrovství CGCPR v jamkovce pro rok 2020

1. ročník mistrovství klubu CGCPR ve hře na jamky probíhal průběžně od dubna do října 2020. Prvního ročníku se zúčastnilo celkově 12 mužů a 5 žen. Tento formát hry si hráči a zejména hráčky velice oblíbily a stane se tak určitě nedílnou součástí každé klubové sezony i pro další roky. Muži hráli vyřazovacím způsobem včetně zápasů o umístění, ženy si vzhledem k malému počtu zahrály ve skupině každá s každou.

Kategorie ženy

Finálové utkání žen proběhlo mezi dvěma nejlepšími ženami ze skupiny, a to mezi Annou Stejskalovou a Magdou Černou. Hráčky se ve finálovém zápase utkaly na domácím hřišti v Pršticích dne 26.9.2020 a zvítězila Anna Stejskalová 3&2.

Konečné pořadí:

  1. Anna Stejskalová
  2. Magda Černá
  3. Martina Pikulová
  4. Šárka Urbanová
  5. Iva Kozlíková

Kategorie muži

Finále mistrovství klubu ve hře na jamky se uskutečnilo 28.8.2020 na nádherném 18ti jamkovém hřišti v Sedinu na Slovensku. Přestože si Tomáš Pikula vytvořil v polovině zápasu již 5ti jamkové vedení, Jan Černý svým drtivým závěrem utkání zdramatizoval a po 16. jamce ztrácel již pouze o jednu. Rozhodovalo se tedy až na jamkovišti 17. jamky. Tam nejdříve svůj dlouhý pat do paru Jan Černý neproměnil, kdežto Tomáš Pikula ano a zvítězil tak poměrem 2&1.

Konečné pořadí:


1. Tomáš Pikula

2. Jan Černý

3.–4. Petr Urban, Lukáš Novotný

5. Tomáš Stejskal

6. Ivo Kozlík

7.–8. Petr Dokoupil, Radek Pikula

9.–10. Marek Minařík, Ondřej Thiel

11. Martin Novotný

12. Tomáš Novotný